| посещения | | Архив Обяви Контакти За реклама Изпратете ни новина
Спортни

Североизточна трета футболна лига: Програма пролетен дял 2018/2019 г.

16 кръг
23 февруари, събота, 14 ч.

ФК „Спартак 1918“ – Варна – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

ФК „Калиакра“ – Каварна – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ФК „Хитрино“ – Хитрино – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

24 февруари, неделя, 14 ч.

ФК „Волов“ – Шумен – ФК „Светкавица“ – Търговище

ФК „Устрем – Д“ – Дончево – ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

ФК „Суворово 1“ – Суворово – ФК „Ботев“ – Нови пазар

Почиващ отбор: ФК „Локомотив“ – Русе

17 кръг
2 март, събота, 15 ч.

ФК „Тополи 2010“ – Тополи – ФК „Калиакра“ – Каварна

ФК „Ботев“ – Нови пазар – ФК „Спартак 1918“ – Варна

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр. – ФК „Устрем – Д“ – Дончево

ФК „Светкавица“ – Търговище – ФК „Локомотив“ – Русе

3 март, неделя, 15 ч.

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус. – ФК „Суворово 1“ – Суворово

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат – ФК „Волов“ – Шумен

Почиващ отбор: ФК „Хитрино“ – Хитрино

18 кръг
9 март, събота, 15 ч.

ФК „Спартак 1918“ – Варна – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ФК „Калиакра“ – Каварна – ФК „Хитрино“ – Хитрино

10 март, неделя, 15 ч.

ФК „Локомотив“ – Русе – ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

ФК „Волов“ – Шумен – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

ФК „Устрем – Д“ – Дончево – ФК „Ботев“ – Нови пазар

ФК „Суворово 1“ – Суворово – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

Почиващ отбор: ФК „Светкавица“ – Търговище

19 кръг
16 март, събота, 15 ч.

ФК „Хитрино“ – Хитрино – ФК „Суворово 1“ – Суворово

ФК „Тополи 2010“ – Тополи – ФК „Спартак 1918“ – Варна

ФК „Ботев“ – Нови пазар – ФК „Волов“ – Шумен

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр. – ФК „Локомотив“ – Русе

17 март, неделя, 15 ч.

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус. – ФК „Устрем – Д“ – Дончево

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат – ФК „Светкавица“ – Търговище

Почиващ отбор: ФК „Калиакра“ – Каварна

20 кръг
23 март, събота 15 ч.

ФК „Светкавица“ – Търговище – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

ФК „Спартак 1918“ – Варна – ФК „Хитрино“ – Хитрино

24 март, неделя, 15 ч.

ФК „Локомотив“ – Русе – ФК „Ботев“ – Нови пазар

ФК „Волов“ – Шумен – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ФК „Устрем – Д“ – Дончево – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

ФК „Суворово 1“ – Суворово – ФК „Калиакра“ – Каварна

Почиващ отбор: ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

21 кръг
30 март, събота, 15 ч.

ФК „Калиакра“ – Каварна – ФК „Спартак 1918“ – Варна

ФК „Хитрино“ – Хитрино – ФК „Устрем – Д“ – Дончево

ФК „Тополи 2010“ – Тополи – ФК „Волов“ – Шумен

ФК „Ботев“ – Нови пазар – ФК „Светкавица“ – Търговище

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр. – ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

31 март, неделя, 15 ч.

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус. – ФК „Локомотив“ – Русе

Почиващ отбор: ФК „Суворово 1“ – Суворово

22 кръг
6 април, събота, 16 ч.

ФК „Светкавица“ – Търговище – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ФК „Спартак 1918“ – Варна – ФК „Суворово 1“ – Суворово

7 април, неделя, 16 ч.

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат – ФК „Ботев“ – Нови пазар

ФК „Локомотив“ – Русе – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

ФК „Волов“ – Шумен – ФК „Хитрино“ – Хитрино

ФК „Устрем – Д“ – Дончево – ФК „Калиакра“ – Каварна

Почиващ отбор: ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

23 кръг
13 април, събота, 16 ч.

ФК „Калиакра“ – Каварна – ФК „Волов“ – Шумен

ФК „Хитрино“ – Хитрино – ФК „Локомотив“ – Русе

ФК „Тополи 2010“ – Тополи – ФК „Светкавица“ – Търговище

ФК „Ботев“ – Нови пазар – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

14 април, неделя, 16 ч.

ФК „Суворово 1“ – Суворово – ФК „Устрем – Д“ – Дончево

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус. – ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

Почиващ отбор: ФК „Спартак 1918“ – Варна

24 кръг
17 април, сряда, 16 ч.

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр. – ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

ФК „Светкавица“ – Търговище – ФК „Хитрино“ – Хитрино

ФК „Локомотив“ – Русе – ФК „Калиакра“ – Каварна

ФК „Волов“ – Шумен – ФК „Суворово 1“ – Суворово

ФК „Устрем – Д“ – Дончево – ФК „Спартак 1918“ – Варна

Почиващ отбор: ФК „Ботев“ – Нови пазар

25 кръг
21 април, неделя, 16 ч.

ФК „Спартак 1918“ – Варна – ФК „Волов“ – Шумен

ФК „Суворово 1“ – Суворово – ФК „Локомотив“ – Русе

ФК „Калиакра“ – Каварна – ФК „Светкавица“ – Търговище

ФК „Хитрино“ – Хитрино – ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат

ФК „Тополи 2010“ – Тополи – ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр.

ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус. – ФК „Ботев“ – Нови пазар

Почиващ отбор: ФК „Устрем – Д“ – Дончево

26 кръг
26 април, петък, 16 ч.

ФК „Ботев“ – Нови пазар – ФК „Тополи 2010“ – Тополи

ФК „Септември `98“ – Тервел, Добр. – ФК „Хитрино“ – Хитрино

ОФК „Кубрат 2016“ – Кубрат – ФК „Калиакра“ – Каварна

ФК „Светкавица“ – Търговище – ФК „Суворово 1“ – Суворово

ФК „Локомотив“ – Русе – ФК „Спартак 1918“ – Варна

ФК „Волов“ – Шумен – ФК „Устрем – Д“ – Дончево

Почиващ отбор: ФК „Бенковски“ – Бяла, Рус.

Следващите кръгове ще бъдат публикувани след класирането до този момент – по система Бергер.

Източник: radian.bg

ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА

Твоят коментар