Любомира Николаева от СК „Ояма“ – Нови пазар с купа и медал от турнира за “Купа Варна”

Над 1400 професионални каратисти, състезатели, инструктори и треньори по карате киокушин от 30 държави са събраха в Камчия за един от най-големите тренировъчни лагери по бойното изкуство в света.

Ето какво сподели за нас сенсей Илия Илиев:

“Любомира Николаева от СК „Ояма“ – Нови пазар игра в категория до 65кг. на този международен форум. Имаше много тежък жребий и изигра 4 срещи.

Тя влезе в оспорвани битки с елитни представители от Турция, Гърция и Беларус.

За жалост, след втората среща получи лоша контузия на ръката. Въпреки това, изигра перфектно срещите, но на финала тази контузия и попречи да надвие съперничката си.

Доволен съм от представянето и защото тя не падна нито за миг духом, въпреки болката от тази контузия. Все пак се прибираме с купа и сребърен медал.

Отново ще благодаря сърдечно за моралната и финансова подкрепа на г-н Захари Захариев от фирма “Херти” и Община Нови пазар.”

Facebook коментари



Твоята реклама тук - виж как!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *