Медия 60 ТИЯТ ГРАД ви предлага уникална възможност за реклама, тук и сега!

„Хитрино“ и „Ботев“ с победи в Североизточната Трета лига

Тимът на „Хитрино“ победи с 3:0 „Калиакра“ в двубой от 24-ия кръг на Североизточната трета лига. Точни за успеха на домакините бяха Илиян Дуков в 26-ата минута, Христо Станчев в 44-тата и Младен Младенов в 84-тата минута.

Със същия резултат – 3:0, „Ботев“ победи в Нови пазар гостуващия тим на „Светкавица“ (Търговище) с попадения на Пламен Иванов в 21-вата минута, Алпай Али в 65-ата и Георги Никифоров в 88-ата минута от дузпа.

В останалите срещи от кръга, играни днес, „Доростол“ загуби в Силистра от „Суворово“ с 0:2, а „Черноморец“ (Балчик) победи като гост „Септември 98“ (Тервел) с 3:0.