| посещения | | Питай кмета тук - коментара | Мобилна версия

Радослав Радков от СК „Авитохол“ Нови пазар е шампион на страната в стил фул контакт

Боецът на СК „Авитохол“ Нови пазар, Радослав Радков е новия шампион на страната в стил фул контакт при юношите младша възраст.
В категория до 81 кг, той победи Григор Тодоров от „Аякс“ Бургас в спор за златното отличие.

Иван Николов се прибира с бронзов медал, след люта битка с представителя на „Боил“ Варна.

Ето какво каза за медията ни тренера на СК „Авитохол“ Нови пазар, Десислав Ганчев:

„Над 250 бойци, от 31 клуба в страната мериха сили за купите на ДП по Кикбокс в Габрово.

Доволен съм от представянето ни на това първенство. Момчетата ни се биха и доказаха, че имат воля и цел.
Въпреки първоначалният слаб старт, Радослав успя да обърне мача и да вземе титлата в стил „Фул контакт“ до 81 кг.

Гордея се с момчетата и благодаря на всички, които ни подкрепиха на това държавно първенство. Ние продължаваме да трупаме опит от всяко участие и да ставаме все по-силни.

В крайна сметка се прибираме с два медала, златен и бронзов от двамата ни бойци. Какво по-хубаво от това!“

Още по темата от Dariknews.bg

Състезателите на СК „Шуменска крепост“ обраха медалите на Държавното първенство по кикбокс в Габрово

„Полина Галинова постигна победа с 3:0 съдийски гласа срещу Теодора Динкова от “ Ахил “ Варна. Двубоят бе финал в категория до 60 кг. при девойки младша възраст.

Никола Николов и Станислав Пенев са новите шампиони на България, съответно в стилове лоу кик и К-1. Никола стана първи при юношите старша възраст в категория до 70 кг.,а Стасо е първенец в същата възрастова група при най-тежките.

Велизар Димов спечели златото в категория до 51 кг. при юношите младша възраст. Днес на финала в Габрово той победи с 2:1 съдийски гласа Атанас Улучев от “ Самурай “ Бургас. Стила е лоу кик

Днес имаше и изцяло шуменски сблъсък на финала при юношите старша възраст в стил лоу кик при най-тежките. Дензо Ебазеров спечели златото с минимална разлика срещу дебютанта на ринг Атанас Стайков.

Евгени Ангелов завоюва шампионското звание на Държавното първенство по кикбокс в Габрово. Той победи в спор за титлата Симеон Кръстев от “ Боил “ Варна. Срещата бе в категория до 75 кг. в стил лоу кик при юношите младша възраст.

В това тегло с бронз остана Иван Николов от СК „Авитохол“.

Георги Атанасов стана първенец в категория до 63,5 кг. при юношите младша възраст в стил лоу кик. Днес на финала в много оспорван мач той убеди съдиите в своето превъзходство над Венцислав Бъчваров от “ Самурай “ Бургас .

Поредна титла за СК Шуменска крепост от Държавното първенство по кикбокс в Габрово донесе Димитър Стоянов. В категория до 63,5 кг. в стил лоу кик при юношите старша възраст в спора за златното отличие шуменецът победи Петър Ангелов от “ Иккен “ София.

След две победи вчера Мирослав Георгиев днес отстъпи минимално пред представителя на “ Аякс “ Бургас Калоян Калоянов. Техният финал бе в категория до 71 кг. в стил лоу кик, мъже, клас Б.

Боецът на СК Спортен Клуб Авитохол Радослав Радков е новият шампион на страната в стил фул контакт при юношите младша възраст. В категория до 81 кг. той победи Григор Тодоров от “ Аякс “ Бургас в спора за златното отличие.“

За да коментирате тази статия, използвайте формите за коментари най-отдолу.

За още новини, харесайте страницата ни във Facebook ТУК.